Champagne zonder alcohol
Een decembermaand zónder kater? Vooral wel lekker proosten met oud en nieuw maar dan met Champagne zonder alcohol? VINADA maakt het waar met alcoholvrije wijnen die door een uniek productieproces ook nog eens lekker zijn. Speciaal voor dezee feestmaand introduceerde het merk de 75 0ml fles van de witte variant, de Sparkling Gold. Wél de gezelligheid, maar niet de nadelige gevolgen van alcohol.
Dus of je nou zwanger bent, niet tegen alcohol kan, low-calorie wilt drinken, de bob bent, of for whatever reason geen alcohol wilt drinken: VINADA shakes up the party!
Kerst en Oud & Nieuw zonder alcohol
Een kater. Wie zit daar nou op te wachten? Met de kerstdagen, oud & nieuw en talloze feestjes en borrels tussendoor, is hier bijna niet onderuit te komen. Bijna dan, want alcoholvrij wijnmerk VINADA, introduceert de 750ml fles van de Sparkling Gold. Een fles bubbels zonder alcohol, lekker bij je Winterbarbecue, je kerstdiner of te toasten bij Oud & Nieuw.
Champagne zonder alcohol
Oké champagne is het niet officieel, want dan moet het uit de Champagne streek komen, maar ik noem eigenlijk alles wat wijn is met bubbels Champagne, jij misschien ook wel. Dus het is eigenlijk geen Champagne zonder alcohol maar alcoholvrije wijn!
Alcoholvrije wijn in de wereld van vinologie staat gelijk aan vloeken in de kerk. Maar met de introductie van VINADA is hier een einde aan gekomen. Het begon met piccolo flesjes Sparkling Rosé en Sparkling Gold, 1,5 glas helemaal voor jezelf. En speciaal voor de grotere feestjes, introduceert VINADA nu ook 75cl fles van de Sparkling Gold.
Een gezond alternatief
Waar een ‘normaal’ glas wijn zo’n 75 calorieën bevat, is dit bij een glas Sparkling Gold slechts 21. Op deze manier kun je gezellig drinken en in shape blijven. VINADA is niet alleen beter voor je gezondheid, maar deze wijn is ook erg lekker. De witte mousserende wijn wordt namelijk vervaardigd uit de Airén Druif afkomstig uit de Spaanse streek Castilla-La Mancha en volgt elke stap van ‘normale’ wijnproductie. Pas nét voor de wijn de fles ingaat wordt de alcohol eruit gehaald. Zo biedt VINADA een echte wijnbeleving. VINADA levert zo een gezond, caloriearm, maar nóg belangrijker: een lekker borrel alternatief van hoge kwaliteit.
Over VINADA
Toen Jessica van Spaendonk vanwege gezondheidsredenen tijdelijk geen alcohol mocht drinken, ging zij op zoek naar een lekker alternatief. Zij ontdekte dat er geen écht lekkere alcoholvrije wijnen verkrijgbaar waren en besloot zelf het heft in eigen handen te nemen. Na uitgebreid onderzoek en vele proeverijen introduceert VINADA de Sparkling Rosé. Nog geen half jaar later werd ook de Sparkling Gold gepresenteerd. Haar product is geen concurrentie voor de wijnmarkt, maar een aanvulling zodat iedereen kan genieten. Spread the joy!
Wijntje erbij?
Wil jij ook genieten van lekkere alcoholvrij wijn? VINADA is binnen twee jaar uitgegroeid tot een worldwide brand met meer dan vierhonderd verkooppunten. Van winkels tot restaurants en van Europa tot Rusland en Amerika. Je hoeft nergens je nieuwe favoriete wijn te missen. Op www.vinadawines.com vind je alle verkooppunten bij jou in de buurt. Cheers!