De Proefkeuken als theatershow 8+
Onze rondreizende reporter heeft weer een leuk uitje gehad. Kim van Smeerdijk is vaste blogger bij Mama’s Mind en maakte weer een mooie blog over een uitstapje. Dit keer ging zij naar de Theatershow van De Proefkeuken. Lees je mee?
De Proefkeuken theatershow
De Proefkeuken is een programma van de VPRO op NPO Zapp die nu ook een theatershow heeft. Omdat wij dat een leuk televisieprogramma vinden gingen wij nu naar de theatershow.
Een spectaculaire en hilarische familievoorstelling gebaseerd op de gelijknamige televisieserie die het theater binnenstebuiten keert – en waarin Pieter en Willem elke avond een nieuw toneelstuk maken.
https://proefkeukentheater.nl/
Als je nou een supergrappige, lekker rommelige show met leuke feitjes wilt zien moet je naar de proefkeuken de theatershow. In het tv programma met Willem Voogd en Pieter Hulst maken ze uitvindingen. Zo vinden ze uit hoe een koelkast werkt en maken ze eigen gemaakte cola! Ze bedenken van alles wat ze maar kunnen bedenken en achterhalen hoe iets werkt. Zo ook in de theatershow. Waarin ze proberen te achterhalen hoe je een voorstelling maakt. Want wat heb je nou eigenlijk nodig om een voorstelling te maken.
Samen met Whitney Sayer proberen ze daar achter te komen. Op een ludieke manier brengen ze leuke feitjes aan het licht. Met goede interactie met het publiek hebben ze een fantastische show neer gezet voor jong en oud.
Wij hebben genoten van de 90 minuten durende voorstelling en nog wat geleerd ook. Voor mij had het nog wat langer gemogen zo leuk als ik het vond.
De theatershow is vanaf 8 jaar en draait door heel het land tot 1 juni

