IJsbeeldenfestival een onontdekte wereld – Biddinghuizen

De kerstvakantie leent zich uitstekend voor uitstapjes. Helemaal een winters uitje zoals het IJsbeeldenfestival. Kim ging naar het ijsbeeldenfestival en vertelt hier over hun dagje uit deze kerstvakantie in Biddinghuizen!

IJsbeeldenfestival

We hebben de kou getrotseerd bij het grootste ijsbeeldenfestival van Europa in Biddinghuizen.  Een jaarlijks festival waar ijskunstenaars uit heel de wereld hun talenten tonen.  Met kettingzagen en beitels maken ze de mooiste creaties. Dit jaar is het thema ‘een onontdekte wereld’.

Ijssculpturen van Lord of the Rings tot Batwheels

Batwheels ijssculptuur

Je kan ijssculpturen van Poseidon tot E.T, Lord of the rings en Jungle book bewonderen. Ook stond de batmobiel uit de nieuwste tekenfilm serie Batwheels tentoon. Batwheels ken je natuurlijk van de gelijknamige serie op Cartoonito!

Wat ik heel mooi vind om te horen is dat het allemaal gemaakt is van regenwater wat naderhand ook weer terug de natuur in gaat. Er wordt lokaal opgewekte energie en zonnepanelen gebruikt om het energieverbruik te minimaliseren. Zo geniet je op een duurzame manier van prachtige kunst.

Ijsbeelden festival

We hebben ons verbaasd wat er allemaal met ijs kan, echt bijzonder mooi. Daarnaast heb je genoeg tijd en ruimte om je te laten verbazen door de prachtige werken. De stroming mensen wordt goed gereguleerd. Wij hebben er ongeveer een uur over gedaan om alles te zien en toen vonden we dat de kou ook wel weer genoeg  geweest was.

Achteraf hebben we een heerlijke warme kop chocomelk in het restaurant gedronken en als herinnering onszelf in ijskoningin laten vereeuwigen bij de fotobooth stand. Ook is er nog een hal met streetart om gratis te bezichtigen voordat je weer op naar huis aan gaat.

IJsbeeldenfestival Biddinghuizen bezoeken?

Tot 2 maart zijn de ijssculpturen te bezichtigen dus ook in de voorjaarsvakantie kan je er nog heen. Kleedt je wel warm aan, want koud is het zeker. Met een temperatuur van min 10 is dat geen kattepis!

Bezoek hier de website van het IJsbeeldenfestival 2024-2025

Parkeren en adres: Strandgaperweg 20 – 8256 PZ Biddinghuizen en Geen zorgen over parkeren – er is genoeg plek. De parkeerkosten zijn €5,- voor een hele dag.

mamasmind

Hi, welkom op de blog What's on mama's mind. Ik ben Kim, oprichter van deze mamablog en lifestyle- en reviewwebsite What's on mama's mind. Op deze site lees je ervaringen van andere moeders, maar vind je ook tips voor de leukste must-haves, must-do's en must-reads voor moeders met jonge kinderen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *