SES zelf zeep juwelen maken
We hebben weer een leuk knutselpakketje van SES geprobeerd. Zelf zeep juwelen maken deze keer. Met Soap Jewels.

Soap Jewels – Glitter Zeep juwelen
Bij SES creative bedenken ze steeds weer superleuke creatieve knutselwerken voor kinderen. Mijn kinderen zijn gek op alles wat maar een beetje creatief is. Of het nou tekenen is of een hondenhok timmeren, ze vinden het geweldig. Deze zeep juwelen zijn kleurrijk en je kan je er creativiteit in kwijt. Je maak ze zoals jij het wilt.
Met deze luxe beauty set van SES Creative maak je zelf je eigen heerlijk geurende Glitterzeep juwelen. Smelt de gekleurde zeep in de magnetron en giet het in de mal. Giet zeepjes met één kleur, meng kleuren, werk met verschillende gekleurde lagen en voeg glitters toe: je kan je zeep juwelen helemaal naar je eigen smaak maken. Zodra ze zijn uitgehard, berg je je glitterzeep juwelen veilig op in het luxe bewaarblik.

De Soap Jewels zijn een aantrekkelijk verjaardagscadeautje (of Sinterklaascadeau), aangezien ze in een mooi blik zitten en daarin zit ook weer een mooie roze verpakking. Een feestje dus. Een blik kost € 19




